Skarpetki WOJSKOWE WORK robocze BHP.

skarpety, wojskowe, pomoc, ukrainie, dla żołnierzy, robocze, work, bhp, mocne, sklep, producent, rabaty, dorex dla koszulekup polska

Skarpetki WOJSKOWE WORK FROTTE robocze BHP

Tworząc nasze produkty wspólnie z producentem Dorex stworzyliśmy nową markę Dorex dla KoszuleKup Polska, gdzie staramy
się wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Właśnie tak powstały nasze SKARPETY WOJSKOWE FROTTE, które są jednym z najbardziej docenionych produktów, w naszym asortymencie. Tworząc ten produkt zależało nam na jak najlepszym stosunku jakości do ceny.
Skarpetki wojskowe, wykonane są z grubej, dobrej jakości bawełnianej przędzy FROTTE.

Grube, ciepłe, wzmacniane skarpety ze ściągaczem o zmniejszonym ucisku to produkt o szerokim zastosowaniu:

1. Skarpety dla żołnierzy do butów wojskowych. Produkt sprawdzony i doceniony przez ukraińskie wojsko. Współpracujemy z fundacjami i sami też wysyłamy te skarpety na Ukrainę. Pomoc Ukrainie - zainteresowanych ZAPRASZAMY DO KONTAKTU.

2. Skarpety robocze przystosowane do butów BHP (wzmocnienia na palcach, pięcie i w newralgicznych miejscach).

3. Skarpety do turystyki, pieszych wędrówek

4.  Mocne i ciepłe skarpety frotte do użytku codziennego dobrze wchłaniające pot.

Głównymi cechami wojskowych skarpet frotte są:

1. Bezuciskowy ściągacz - wykonany specjalnym splotem, który zapobiega uciskaniu nogi przez skarpetkę, w najbardziej newralgicznych miejscach, który został zaprojektowany tak, by nie zsuwać się z nogi.

2. Wzmocnienia na palcach - wykonane z potrójnej grubości wzmacnianego materiału, który jest połączeniem nici bawełnianej ze specjalną, mocną nicią poliestrową - dzięki temu skarpety wojskowe frotte, mają dłuższą żywotność, i są odporne na przetarcia.

3. Dodatkowo zastosowany został bezuciskowy, płaski szew, który znacznie podnosi komfort noszenia skarpet.

4. Wrabiana i specjalnie profilowana pięta, oraz część nad piętą - sprawiają, że skarpetka wojskowa doskonale przystosowuje się kształtem do stopy, co znacznie podnosi komfort użytkowania.

5. Wysokiej jakości bawełniana dzianina FROTTE - zapewnia dobrą wentylację oraz odprowadzanie potu.

Skarpety wojskowe frotte są skarpetami bardzo grubymi, ciepłymi i mocnymi. Dzięki swoim wzmocnieniom, doskonale sprawdzą się jako robocze skarpety BHP,
noszone do ciężkiego obuwia. Świetne zastosowanie znajdą również przy dłuższych pieszych wędrówkach.
Czy skarpety wojskowe frotte sprawdzą się na co dzień? Zdecydowanie tak! Pokochają je wszystkie zmarzluchy :)!

Skarpety wojskowe są produktem, który powstał na bazie skarpetek WORK oraz WORK PLUS, które mamy w swojej ofercie już od dawna. Zależało nam na tym, by stworzyć produkt, który będzie jeszcze mocniejszy, cieplejszy i bardziej wytrzymały na przetarcia. Głównym założeniem przy tworzeniu skarpetek wojskowych, było to aby ściągacz skarpetki był jak najwygodniejszy. Zależało nam na tym, by góra skarpetki stworzona została tak, jak w przypadku skarpetek medycznych bezuciskowych. Nie było to łatwe zadanie, ponieważ drugą najważniejszą cechą było to, by mimo bezuciskowego ściągacza, skarpetka wojskowa dobrze trzymała się nogi, nie zwijała się i pozostawała na miejscu podczas noszenia wysokich i ciężkich butów wojskowych. Dzięki zaprzyjaźnionej polskiej firmie DOREX, z którą współpracujemy od wielu lat, udało się osiągnąć efekt, na którym tak bardzo nam zależało.

Ze względu na ciężką sytuację w Ukrainie, i panującą tam wojnę, tysiące naszych skarpetek zostały wysłanych na front, by wspierać Ukraińskich Żołnierzy.
Współpracujemy z wieloma fundacjami, oraz osobami prywatnymi, które chcą wspierać naszych sąsiadów. Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z nami, prosimy o kontakt mailowy pod adresem koszulekup.pl@gmail.com lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00.
Przy zakupie większej ilości produktu mogą Państwo liczyć na rabat.

Zamów tutaj: Skarpetki WOJSKOWE WORK FROTTE robocze BHP

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów.
Zespół KOSZULEKUP.PL