Koszule Espada, kołnierz półwłoski

nowa, marka koszul, koszule espada, w sklepie, koszulekup

Najnowszy produkt w naszym sklepie (jeżeli chodzi o koszule) to koszule firmy Espada z półwłoskim kołnierzykiem, zarówno w wersji slim jak i regular.
Małe i duże rozmiary.
Kołnierzyk półwłoski to odmiana kołnierzyka włoskiego (cutaway).
Kołnierzyk półwłoski (semi spread) powstał z połączenia kołnierzyka włoskiego z kentem, kołnierzyk półwłoski jest opcją dla Panów, dla których wyłogi we włoskim kołnierzu są położone zbyt szeroko, a z kolei w kołnierzu klasycznym zbyt wąsko.
Zaletą kołnierza półwłoskiego jest to, że powinien pasować każdemu mężczyźnie, bez względu na jego kształt twarzy – to sprawia, że semi-spread jest bardzo uniwersalny.
Kołnierz półwłoski polecamy Panom lubiących casualowe stylizacje bez krawata. Ze względu na to, że jest zbliżony do kenta i stanowi neutralną opcję, można sobie pozwolić na niezakładanie krawata. Pamiętajmy jednak, żeby robić to tylko w sytuacjach mało formalnych.
Ten fason kołnierzyka nie jest zarezerwowany jedynie dla białych koszul, znajdziemy go także w połączeniu z koszulami kolorowymi oraz ozdobionymi różnymi deseniami.
Półwłoski kołnierzyk przy koszuli w intensywnym kolorze może pasować do sportowej marynarki i spodni typu chinosy.
Stworzysz w ten sposób interesującą stylizację pasującą na popołudniowy wypad z przyjaciółmi. Wybierając kołnierzyk z szeroko rozstawionymi wyłogami, z pewnością wyróżnisz się w towarzystwie.

KOSZULE ESPADA TUTAJ