Skarpetki sportowe Active Comfort Zone Termofrotte Dorex dla KoszuleKup Polska

skarpetki, sportowe, Active Comfort Zone, Termofrotte, Dorex dla KoszuleKup Polska

Skarpetki sportowe Active Comfort Zone Termofrotte Dorex dla KoszuleKup Polska

Przedstawiamy najnowszy produkt Active Comfort Zone Termofrotte naszej polskiej marki Dorex dla KoszuleKup Polska. Skarpetki jak zawsze wykonane zostały z najwyższej jakości surowców specjalnie dla naszego sklepu przez renomowanego polskiego producenta Dorex. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy ten produkt w dwóch wariantach, by każdy mógł wybrać dla siebie to co lubi bardziej.
W ofercie dostępne są skarpetki o klasycznym kroju i długości oraz stopki. Produkt Active Comfort Zone Termofrotte to skarpetki wykonane z naprzemiennej dzianiny frotte z warstwami wentylacyjnymi o żakardowym splocie, które tworzą wentylowaną strefę amortyzacyjną. Skarpetki posiadają elastanowy system stabilizujący, który opina stopę i utrzymuje skarpetkę na właściwym miejscu dzięki czemu nie przesuwa się i nie roluje na stopie. Bawełniana przędza, z której został wykonany produkt ma właściwości termoaktywne dzięki czemu zapewnia komfort termiczny odprowadzający wilgoć od stopy.

Jest to świetny produkt dla osób prowadzących aktywny tryb życia - doskonale sprawdzą się podczas jazdy na rowerze, bieganiu czy trekkingu.

Cechy wyróżniające Active Comfort Zone Termofrotte to:

  1. amortyzacja i wentylacja
  2. duża strefa wentylacyjna wykonana specjalnym splotem z cienkiej bawełny + system stabilizujący
  3. dół stopy ze strefami amortyzującymi odprowadzającymi nadmiar wilgoci od stopy (materiał termofrotte).
  4. wrabiana maszynowo pięta zapewniająca większy komfort użytkowania
  5. płaski szew, który nie uciska palców.
  6. bardzo szeroki ściągacz, który posiada nieliniowe zakończenie, dzięki czemu rozkłada ucisk tak, by nie powodować efektu opaski ściskającej nogę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą w naszym sklepie i życzymy udanych zakupów! Ekipa KoszuleKup