9x Stopki pół-frotte dwukolorowe bawełna POLSKIE jakość!

Nowy produkt

Polskie skarpety STOPKI półfrotte bawełniane (najwyższej jakości bawełna czesana). Stopki dwukolorowe, spód ciemniejszy, góra biała, wykończone neonowymi paskami. Niskie skarpetki do kostki z wrabianą pięta i płaskim szwem.

KOMPLET 9 PAR

Więcej szczegółów

2971 szt.

56,38 zł

Skarpety stopki półfrotte z czesanej bawełny. Oferujemy Państwu polskie skarpety do kostek, czyli tzw. stopki wyprodukowane w Polsce z najwyżej jakości przędzy bawełnianej. Użyta do produkcji tych stopek bawełna nazywa się bawełną czesaną i jest to najlepszy rodzaj naturalnej przędzy. Wygodne, skarpetki z płaskim szwem. Spód stopy zrobiony z drobnej frotty, wierzch skarpetki z cienkiej bawełny. Stopki dwukolorowe, spód ciemniejszy, góra biała, wykończone neonowymi paskami. Dobrze dopasowują się do stopy i ze względu na dobry ściągacz nie zsuwają się z niej.

Klasa produktu premium - naturalne surowce najwyżej jakości, wrabiana pięta i płaski szew. Skarpety z naturalnych składników dobrze wchłaniające pot. Polecamy ten produkt ze względu na polską produkcję i wysoką jakość (skarpetki te są dużo lepsze od chińskich produktów a niewiele droższe).

KolorBiały
Kolor dodatkowyWielokolorowy
WzórCiemniejsza stopa
Krój / fasonWrabiana pięta
Materiał dominującyBawełna
Materiał80-90% bawełna | 10-20% poliamid
RodzajStopki do kostki
ProduktUnisex
Cechy dodatkowepłaski szew | termoaktywne
KlasaPremium
ProdukcjaPRODUKT POLSKI
PrzeznaczenieSport Active wielozadaniowe
FasonStopki do kostki
Kod producentaNIESKIE-PÓŁ-FROTTE-ST7/DDKP/ZESTAW-9-PAR
ModelNISKIE-STOPKI-PÓŁFROTTE-ST7/DDKP/ZESTAW-9-PAR
KolekcjaSTOPKI pół frotte sportowe
Nazwa koloru producentaBiałe kolorowa stopa wielokolorowe
Zestaw9 Par

Napisz opinię

Produkty polecane