PŁATNOŚCI

 

W naszym sklepie każdy klient może wybrać jak chcę zapłacić za towar. Udostępniamy płatności PayU (ten sam system co na allegro), przelw tradycyjny, oraz przesyłkę pobraniową (płatną przy odbiorze). Od niedawna przyjmujemy też płatności za pomocą systemu PayPal.

PAYU - PRZELEW ONLINE – Po wybraniu tej metody i złożeniu zamówienia następuje przekierowanie na stronę serwisu PayU. Następnie, po wyborze swojego banku, klient zostaje skierowany na jego stronę internetową, gdzie po zalogowaniu na swoje konto należy dokonać wpłaty. Płatności za pośrednictwem serwisu PayU są szyfrowane i w 100% bezpieczne. Jest to najszybsza metoda płatności.

KARTA KREDYTOWA - PayU / PayPal – Ta metoda płatności również obsługiwana jest przez serwis PayU oraz PayPal (trzeba miec aktywne konto w tym systemie). Po złożeniu zamówienia klient zostanie poproszony o podanie danych ze swojej karty kredytowej, które trafią bezpośrednio do baku wydającego kartę.

PAYPAL –  AKTUALNIE TĄ METODĘ PŁATNOŚCI URUCHAMIAMY PO WCZEŚNIEJSZYM KONTAKCIE I NA PROŚBĘ KUPUJĄCEGO. Kupujący wybierając ten sposób płatności (używany na całym świecie) musi mieć założone konto w tym systemie. Wiecej informacji tutaj.

ZA POBRANIEM – Wybierając tę opcję, klient płaci należność za zamówienie kurierowi doręczającemu przesyłkę. W przypadku wybory wysyłki za pośrednictwem Paczkomatów InPost, klient płaci należną kwotę w wyznaczonym punkcie, zlokalizowanym przy Paczkomacie.

PRZELEW TRADYCYJNY – Kupujący przelewa pieniądze wpłacając je na poczcie lub w banku. Korzystając z tej metody, zamówienie zostanie zrealizowane po odnotowaniu wpłaty na koncie. Dane do przelewu:

Konto mBank: 32 1140 2004 0000 3802 7733 3744


Anna Wijowska
Rycerska 5/35
35/241 Rzeszów

W tytule przelewu proszę podać swoje imię i nazwisko oraz numer zamówienia.

(np. Jan Kowalski - zamówienie numer 1)