Koszula męska biznesowa Espada elegancka slim dopasowana niebieska indygo

Nowy produkt

Elegancka koszula męska slim marki Espada w kolorze niebieskim indygo. Koszula biznesowa/wizytowa uszyta z materiału bardzo dobrej jakości, świetna na wszelkiego typu zobowiązujące okazje, jak również do noszenia na co dzień. Piękny jasnoniebieski kolor w modnym odcieniu indygo.

Więcej szczegółów

126 szt.

85,37 zł

Elegancka koszula męska slim marki Espada w kolorze niebieskim indygo. Koszula biznesowa/wizytowa uszyta z materiału bardzo dobrej jakości, świetna na wszelkiego typu zobowiązujące okazje, jak również do noszenia na co dzień. Piękny jasnoniebieski kolor w modnym odcieniu indygo. Koszula biznesowa nadająca się również do pracy, gdzie wymagany jest elegancki wygląd. Krój koszuli dopasowany (jest to koszula o kroju slim). Koszula gładka bez wzoru, ładny, niebieski kolor. Bawełniany materiał koszuli zapewnia komfort użytkowania.

Kołnierzyk koszuli półwłoski, czyli nie tak długi jak klasyczny, ale nie tak krótki i szeroki jak włoski, zapinany na guzik. Koszulę tą śmiało można nosić z rozpiętym kołnierzykiem. Koszula podkreślająca sylwetkę, również świetnie prezentuje się bez marynarki.

Koszule slim marki Espada szyte są w rozmiarach od S do 3XL ze wskazaniem dla osób dbających o sylwetkę. Wymiary poszczególnych koszul znajdują się poniżej w tabeli rozmiarów. Skład materiałowy i inne cechy tej koszuli podano w zakładce "Cechy produktu".

Tabela rozmiarów koszul Espada o kroju slim fit. Tolerancja szycia +/- 2 cm.

RozmiarSMLXL2XL3XL
Szerokość w ramionach444547495153
Dł. rękawa606263656667
Dł. koszuli757677798081
Obwód klatki96100108116122126
Szerokość pod pachami485054586163
Obwód w pasie9094102110116120
Szerokość w pasie454751555860
Szerokość na dole
485054586163
Kołnierzyk37/3839/4041/4243/4445/4647/48

Jak mierzyć koszule.

KolorNiebieski
OdcieńIndygo
WzórGładka
KolnierzPół-włoski
Krój / fasonSlim Fit - dopasowany
Materiał dominującyBawełna
Materiał70% Bawełna|27% Poliester|3% Elastan
RodzajElegancka koszula męska biznesowa
RękawDługi rękaw
MankietKlasyczny na guziki
Plisa i stójkaZapinana na guziki
ProduktMęski
Liczba kieszeniBrak kieszeni
KlasaBiznesowa - business class
FasonItalian Style
Kod producentaEspada biznesowa elegancka SLIM-ESP-S9-INDYGO
ModelElegancka koszula męska SLIM-ESP-S9-INDYGO
KolekcjaEspada modne koszule slim fit
Nazwa koloru producentaNiebieski indygo niebieska jasna odcień indygo

Napisz opinię

Koszula męska biznesowa Espada elegancka slim dopasowana niebieska indygo

Koszula męska biznesowa Espada elegancka slim dopasowana niebieska indygo

Elegancka koszula męska slim marki Espada w kolorze niebieskim indygo. Koszula biznesowa/wizytowa uszyta z materiału bardzo dobrej jakości, świetna na wszelkiego typu zobowiązujące okazje, jak również do noszenia na co dzień. Piękny jasnoniebieski kolor w modnym odcieniu indygo.

Produkty polecane