Modna koszula męska ze stójką o splocie lnu dopasowana koszula slim biała bawełna a'la len

Nowy produkt

Casualowa koszula męska slim fit marki Espada w białym kolorze, bawełniana tkanina a'la len. Koszula w luźnym stylu casual uszyta z materiału 100% bawełna. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Świetna koszula na wszelkiego typu okazje.

Więcej szczegółów

7 szt.

93,50 zł

Casualowa koszula męska slim fit marki Espada w białym kolorze, bawełniana tkanina a'la len. Koszula w luźnym stylu casual uszyta z materiału 100% bawełna. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Świetna koszula na wszelkiego typu okazje. Koszula nadająca się również do pracy, gdzie wymagany jest elegancki wygląd a nie koniecznie "sztywny" dress code. Koszula slim dopasowana do sylwetki, uszyta ze stuprocentowej bawełny, tkanej jak len. Atutem koszuli jest przewiewny, cienki materiał i możliwość skrócenia rękawa poprzez podwinięcie i zapięcie na specjalnie wszyty pasek.

Koszula jest uszyta ze stójką, nie tradycyjnie z kołnierzykiem, prze to zyskuje mniej formalny, bardziej "luźny" styl. Może kojarzyć się z wakacyjnym wypoczynkiem.
Koszula podkreślająca sylwetkę, również świetnie prezentuje się bez marynarki.

Koszule slim marki Espada szyte są w rozmiarach od S do 3XL ze wskazaniem dla osób dbających o sylwetkę. Wymiary poszczególnych koszul znajdują się poniżej w tabeli rozmiarów. Skład materiałowy i inne cechy tej koszuli podano w zakładce "Cechy produktu".

Tabela rozmiarów koszul Espada o kroju slim fit. Tolerancja szycia +/- 2 cm.

RozmiarSMLXL2XL3XL
Szerokość w ramionach444547495153
Dł. rękawa606263656667
Dł. koszuli757677798081
Obwód klatki96100108116122126
Szerokość pod pachami485054586163
Obwód w pasie9094102110116120
Szerokość w pasie454751555860
Szerokość na dole
485054586163
Kołnierzyk37/3839/4041/4243/4445/4647/48

Jak mierzyć koszule.

KolorBiały
WzórImitacja lnu (bawełna a'la len)
KolnierzStójka
Krój / fasonSlim Fit - dopasowany
Materiał dominującyBawełna
Materiał100% Bawełna
RodzajKoszula casual
RękawDługi rękaw
MankietKlasyczny na guziki
Plisa i stójkaZapinana na guziki
ProduktMęski
Liczba kieszeniBrak kieszeni
KlasaBiznesowa - business class
Kod producentaEspada casual elegancka SLIM-A'LA-LEN-ESP-S9
ModelCasual elegancka dopasowana SLIM-FIT-LEN-ESP-S9
KolekcjaEspada modne koszule slim fit
Nazwa koloru producentaBiała koszula o splocie lnu

Napisz opinię

Modna koszula męska ze stójką o splocie lnu dopasowana koszula slim biała bawełna a'la len

Modna koszula męska ze stójką o splocie lnu dopasowana koszula slim biała bawełna a'la len

Casualowa koszula męska slim fit marki Espada w białym kolorze, bawełniana tkanina a'la len. Koszula w luźnym stylu casual uszyta z materiału 100% bawełna. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Świetna koszula na wszelkiego typu okazje.

Zobacz również

  • 93,50 zł Dostępny produkt z innymi opcjami
    Nowy
    • Kolor: Szary
    • Odcień: Gołębi
    • Wzór: Imitacja lnu (bawełna a'la len)
    • Kolnierz: Stójka
    • Krój / fason: Slim Fit - dopasowany
    • Materiał dominujący: Bawełna
    • Materiał: 100% Bawełna
    • Rodzaj: Koszula casual
    • Rękaw: Długi rękaw
    • Mankiet: Klasyczny na guziki
    • Plisa i stójka: Zapinana na guziki
    • Produkt: Męski
    • Liczba kieszeni: Brak kieszeni
    • Klasa: Biznesowa - business class
    • Przeznaczenie: Wszechstronne Super Jakość!
    • Fason: Italian Style
    • Kod producenta: Espada casual elegancka SLIM-A'LA-LEN-ESP-S10
    • Model: Casual elegancka dopasowana SLIM-FIT-LEN-ESP-S10
    • Kolekcja: Espada modne koszule slim fit
    • Nazwa koloru producenta: Szary melange koszula bawełna a'la len

    Casualowa koszula męska slim fit marki Espada, kolor szary melange, bawełniana tkanina a'la len. Koszula casual, uszyta w luźnym stylu, ze stu procentowej bawełnianej tkaniny. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Świetna koszula na wszelkiego typu okazje.

    93,50 zł 93,50 zł
    Dostępny produkt z innymi opcjami

Produkty polecane