Koszula męska ze stójką dopasowany krój slim szara koszula casual lniana bawełna a'la len

Nowy produkt

Casualowa koszula męska slim fit marki Espada, kolor szary melange, bawełniana tkanina a'la len. Koszula casual, uszyta w luźnym stylu, ze stu procentowej bawełnianej tkaniny. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Świetna koszula na wszelkiego typu okazje.

Więcej szczegółów

48 szt.

93,50 zł

Casualowa koszula męska slim fit marki Espada, kolor szary melange, bawełniana tkanina a'la len. Koszula casual, uszyta w luźnym stylu, ze stu procentowej bawełnianej tkaniny. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Świetna koszula na wszelkiego typu okazje. Koszula nadająca się również do pracy, gdzie wymagany jest elegancki wygląd ale nie koniecznie "sztywny" dress code. Koszula slim fit dopasowana do sylwetki, uszyta z bawełnianego materiału, tkanego jak len. Atutem koszuli jest przewiewny, materiał o ciekawym splocie i możliwość skrócenia rękawa poprzez podwinięcie i zapięcie na specjalnie wszyty pasek.

Koszula ze stójką, mniej tradycyjna niż koszula z kołnierzykiem, prze to zyskuje bardziej "luźny" styl. Może kojarzyć się z wakacjami i słoneczną pogodą.
Koszula podkreślająca sylwetkę, świetnie prezentuje się bez marynarki.

Koszule slim marki Espada szyte są w rozmiarach od S do 3XL ze wskazaniem dla osób dbających o sylwetkę. Wymiary poszczególnych koszul znajdują się poniżej w tabeli rozmiarów. Skład materiałowy i inne cechy tej koszuli podano w zakładce "Cechy produktu".

Tabela rozmiarów koszul Espada o kroju slim fit. Tolerancja szycia +/- 2 cm.

RozmiarSMLXL2XL3XL
Szerokość w ramionach444547495153
Dł. rękawa606263656667
Dł. koszuli757677798081
Obwód klatki96100108116122126
Szerokość pod pachami485054586163
Obwód w pasie9094102110116120
Szerokość w pasie454751555860
Szerokość na dole
485054586163
Kołnierzyk37/3839/4041/4243/4445/4647/48

Jak mierzyć koszule.

KolorSzary
OdcieńGołębi
WzórImitacja lnu (bawełna a'la len)
KolnierzStójka
Krój / fasonSlim Fit - dopasowany
Materiał dominującyBawełna
Materiał100% Bawełna
RodzajKoszula casual
RękawDługi rękaw
MankietKlasyczny na guziki
Plisa i stójkaZapinana na guziki
ProduktMęski
Liczba kieszeniBrak kieszeni
KlasaBiznesowa - business class
PrzeznaczenieWszechstronne Super Jakość!
FasonItalian Style
Kod producentaEspada casual elegancka SLIM-A'LA-LEN-ESP-S10
ModelCasual elegancka dopasowana SLIM-FIT-LEN-ESP-S10
KolekcjaEspada modne koszule slim fit
Nazwa koloru producentaSzary melange koszula bawełna a'la len

Napisz opinię

Koszula męska ze stójką dopasowany krój slim szara koszula casual lniana bawełna a'la len

Koszula męska ze stójką dopasowany krój slim szara koszula casual lniana bawełna a'la len

Casualowa koszula męska slim fit marki Espada, kolor szary melange, bawełniana tkanina a'la len. Koszula casual, uszyta w luźnym stylu, ze stu procentowej bawełnianej tkaniny. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Świetna koszula na wszelkiego typu okazje.

Zobacz również

  • 93,50 zł W magazynie
    Nowy
    • Kolor: Biały
    • Wzór: Imitacja lnu (bawełna a'la len)
    • Kolnierz: Stójka
    • Krój / fason: Slim Fit - dopasowany
    • Materiał dominujący: Bawełna
    • Materiał: 100% Bawełna
    • Rodzaj: Koszula casual
    • Rękaw: Długi rękaw
    • Mankiet: Klasyczny na guziki
    • Plisa i stójka: Zapinana na guziki
    • Produkt: Męski
    • Liczba kieszeni: Brak kieszeni
    • Klasa: Biznesowa - business class
    • Kod producenta: Espada casual elegancka SLIM-A'LA-LEN-ESP-S9
    • Model: Casual elegancka dopasowana SLIM-FIT-LEN-ESP-S9
    • Kolekcja: Espada modne koszule slim fit
    • Nazwa koloru producenta: Biała koszula o splocie lnu

    Casualowa koszula męska slim fit marki Espada w białym kolorze, bawełniana tkanina a'la len. Koszula w luźnym stylu casual uszyta z materiału 100% bawełna. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Świetna koszula na wszelkiego typu okazje.

    93,50 zł 93,50 zł
    W magazynie

Produkty polecane